NAUCZYMY CIĘ JEŹDZIĆ BEZPIECZNIE I DYNAMICZNIE

Strona Główna
Szkolenie
Cennik
Kategoria A,A1,A2
Kategoria AM
Kategoria B
Automat B
Kategoria B+E
ADR
Galeria
Kontakt
Wyjazdy
PORD Gdańsk
Prawo Jazdy
tu sprawdzisz czy
jest już do odbioru.
(dotyczy UM Gdańsk)

Przeczytaj opinie o nas:


Albo nas:

INFORMACJE !

Dzisiaj jest: 21.06.2024

Zapisy

Zapisy odbywają się na bieżąco


Wyjazdy


Wyjazdy turystyczno-szkoleniowe

Dla osób posiadających prawo jazdy kat. "A" mamy możliwości zorganizowania wyjazdu Szkoleniowo - Turystycznego na motocyklach do Norwegii.
2019 Norwegia od sasa do lasa!

Robert - harley Davidson 1200 Jerzy-Suzuki Gs500, Jarek-honda nc 700,Daniel Kawasaki er6.
Cztery dni, 2000km, żadnych niefajnych przygód. Czterech wyjechało, czterech wróciło 🙂


2018 Norwegia pierdopęd Tour

5 dni 2xhonda cbf 125
Cel-Stavanger
Jak nigdy Norwegia była dla nas bardzo łaskawa. Pogoda iście śródziemnomorska. W dzień motory się przegrzewają w nocy gorąco w namiocie - w sumie super 🙂.


2016 Skandinav CBF125 tour

Dwie hondy cbf 125, Jerzy i Robert trochę prowiantu, jeden namiot.
Start środa po zajęciach /18.00/ dojazd do Gdyni na prom do Karlskrony. Gdynia żegna nas burzą, wiadomo opener festiwal. Po nocy przespanej na promie wsiadamy na motorki i kierunek Norwegia. Po godzinie jazdy zakładamy kombinezony deszczowe-leje.
Na pierwszy nocleg wybraliśmy kemping w Norweskim Frederiksten. Tak zdecydowaliśmy ...bo była tam telewizor i mecz Polska-Portugalia. Jakież było nasze zdziwienie jak za pobyt zapłaciliśmy całe 75zł. W kawiarni zebrała się całkiem spora grupa naszych. Było miło. :-/Rano pada. Znowu kombinezony i witaj Norwegio!!
Odkryciem tego wyjazdu okazała się z pozoru nudna Szwecja. Mianowicie na powrót daliśmy sobie spokojne dwa dni, nawigacja ustawiona [drogi gruntowe i trasa krótka] Mix Bieszczadów i Mazur-super!
Tydzień w Skandynawii, noclegi w namiocie na dziko, trasa bez niemiłych przygód, no może poza zatrzymaniem nas przez norweską policję za jazdę slalomem;-). Spalenie naszych HOND 1,6-2,0 l ;-)

Skandynawia 2016


KASZUBY 2014 - (z prawkiem B na 125ccm)

Z Naszym byłym uczniem a obecnie serdecznym kolegą Grześkiem wybraliśmy się na małą objazdówkę po Kaszubach. Punktem docelowym i atrakcją wyjazdu był przegląd piosenki turystycznej Bazuna. Tegoroczna jubileuszowa 50-ta odbyła się w Przywidzu Nocleg w namiotach. Było miło choć deszczowo, nasze Hondy CBF 125 dawały radę. Niedowiarkom polecam Grześka stronę: www.gzylu.riderblog.pl
Kaszuby 2014


BŁOTO 2013

Pewnego jesiennego, mokrego poranka wybraliśmy się z grupą naszych znajomych - endurowców na wycieczkę po kaszubskich bezdrożach.
Nie byłoby w tym niczego dziwnego, gdyby nie fakt, że dosiedliśmy z Robertem motocykli przeznaczonych do jazdy po szosie po pierwsze, po drugie z malutkimi silnikami. Honda 125 ja i Yamaha 250 Robert. Da się? jasne, że się da:-)
Błoto 2013


NORWEGIA 2012

Tym razem ja i Robert - czyli dla mnie podróż sentymentalna, dla Roberta pierwszy raz Norwegia.
Ja na Afryce, Robert - Kawasaki KLE 500.
Zaczynamy klasycznie, z Gdyni prom do Karlskrony. Żegna nas Łukasz na swojej Afryce. Wyjeżdżamy na ląd i o dziwo Skandynawia wita nas pięknym słońcem - ale mamy farta! Który kończy się przy wjeździe do Norwegii, i nie opuści nas aż do końca:-) Jednym słowem Norwegia w deszczu, a my nastawieni na prawdziwą męską przygodę - tylko namiot:-)
Długo by opisywać wrażenia jakie dała mi ta wycieczka drugi raz. Mimo deszczu, do którego byliśmy nieźle przygotowani było bardzo sympatycznie. Może z tego powodu,że jechaliśmy w małym składzie. Co dało nam przyjemność kompletnego bez planu i braku jakiegokolwiek pospiechu. Przystankom na kawę i pod każdym innym pretekstem nie było końca. Widzieliśmy miejsca z poza przewodnika. Zapuszczaliśmy się na drogi gruntowe. Na noclegi pod namiotem wybieraliśmy najbardziej zadziwiające okolice.
Galeria Norwegia 2012
NORWEGIA 2010

Wyjechaliśmy w składzie :Jerzy-Honda Africatwin750, Jacek z Olą-Honda VFR 750 i Zbyszek na Hondzie Transalp. Jacek i Zbyszek zrobili prawo jazdy rok wcześniej. Przed wjazdem na prom do Karlskrony dołączył do nas Snejk na Suzuki 600. Podróż promem na spokojnie, morze stan 1.
Rano sprawnie wypakowaliśmy się na szwedzką ziemię i kierunek Norwegia.
Pogoda jak to w Skandynawii zmienna, więc trasa 600km do granicy norweskiej w deszczu. Sama Norwegia od samego początku wynagrodziła trudy pierwszego dnia:-) Widoki zapierają dech w piersi i kolana się uginają. Zasadniczo trudno jechać, wszędzie chcemy robić przerwę bo ładny widok i fotka. W sumie po to przyjechaliśmy.
Zabraliśmy ze sobą namioty, ale z nich nie korzystamy. Cena wynajęcia ciepłego i czystego domku to 50zł od osoby.
Norwegia to kraina dla motocykli, zakręty, góra- dół i bardzo przyczepny asfalt. Słowem można pojeździć.
Zrobiliśmy około 3000km,spędziliśmy 10 dni w podróży, koszt wyjazdu zamkną się kwotą akceptowalną dla śmiertelnika z Polski. Jedzenie mieliśmy ze sobą, ale byliśmy też kilka razy na zakupach w tutejszej biedronce - nie ma dramatu.
No może poza piwem, które można porównać do naszego bezalkoholowego.
Galeria Norwegia 2010

Wszelkie prawa zastrzeżone OSK Oliwka